Zakończenie I semestru

Jeszcze tyko dwa dni i rozpoczniemy przerwę od nauki.
W ostatnich dniach odbyły się apele podsumowujące I semestr. Uczniom wręczono plakietki „Wzorowego Ucznia”, dyplomy za 100% frekwencję, dyplomy i upominki dla najaktywniejszych uczniów. Wyróżniono uczniów, którzy w ostatnim czasie brali udział w szkolnych konkursach. Apele były okazją do przypomnienia zasad bezpiecznego spędzania czasu wolnego, tak aby wszyscy bezpiecznie powrócili na koniec lutego do szkoły.
Dziękujemy za pół roku nauki i wspólnej zabawy i życzymy aktywnego wypoczynku jeszcze w zimowej scenerii.

Autor: Beata Witek

Wytworzono:2023-02-09 14:29przez: Beata Witek