Zima w oczach dzieci

W tym roku wielu z nas marzy o zimie pełnej śniegu. W tęsknocie za lepieniem bałwana, zabawami na śniegu oraz pięknymi, zimowymi krajobrazami za oknem, uczniowie klas I, II i III wzięli udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Zima w oczach dzieci”. Poruszyli swoją wyobraźnię i przy pomocy różnorodnych technik plastycznych „wyczarowali” Zimę na obrazkach. Każda praca była inna, wyjątkowa i niepowtarzalna. Piękne prace ozdobiły klasy i korytarz szkolny i wniosły w nasze szkolne chwile prawdziwie zimową atmosferę.
Zapraszamy na filmik przedstawiający pracę Małych Artystów i ich wielkie dzieła.

Uczniom i wychowawcom klas I, II, III dziękujemy za zaangażowanie.

Autor: Paulina Kodzik

Wytworzono:2023-02-15 14:09przez: Paulina Kodzik