Dzieci

Uczniowie uczęszczający na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne arteterapii i dietetyki prowadzone w I semestrze w ramach unijnego projektu „Dobry start w szkole, lepsza przyszłość” mieli okazję połączyć twórczość z profilaktyką zdrowego odżywiania w Szkolnym Konkursie plastyczno – fotograficznym pt.”Zabawna twarz”.
Uczniowie chętnie zaangażowali się we wszystkie działania związane z konkursem. Zaprojektowali ciekawe, wyjątkowe, uśmiechnięte  buzie z kolorowych owoców i warzyw, które fotografowali i przesyłali drogą elektroniczną.
Każdy uczestnik konkursu został prawdziwym PRZYJACIELEM WARZYW I OWOCÓW i może z dumą nosić otrzymaną  plakietkę. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody.
Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Autor: Paulina Kodzik, Marzena Witek

Wytworzono:2023-02-15 15:02przez: Paulina Kodzik, Marzena Witek