Wycieczka do Polanicy

W dniach 27-31 marca 2023r. uczniowie klas 3b i kl.3c uczestniczyli w wycieczce do Polanicy Zdroju. Wyjazd ukierunkowany był na edukację ekologiczną i regionalną, promocję zdrowia oraz aktywne formy wypoczynku. Podczas pobytu w DWD Green Rest, oprócz udziału w atrakcyjnych zajęciach plastycznych (odlewy własnych twarzy, malowanie gipsowych figurek), odbyły się także warsztaty budujące pozytywną samoocenę (np. „Mój herb”). Dzieci poznały najpiękniejsze miejsca w Polanicy i ich historię. Zwiedziły Kopalnię Złota w Złotym Stoku, Jaskinię Niedźwiedzią i Muzeum Ziemi w Kletnie, obejrzały ruchomą szopkę i Bazylikę Nawiedzenia NPM w Wambierzycach. Przywiozły ze sobą mnóstwo wrażeń i wspomnień.

Autor: Ewa Tyborowska, Krystyna Jakubowska

Wytworzono:2023-04-05 09:33przez: Ewa Tyborowska, Krystyna Jakubowska