Akcja „Świąteczna kartka dla Seniora”

Okres świąteczno-noworoczny to czas w roku, kiedy szczególnie ciepło myślimy o innych ludziach. Odbywa się wtedy mnóstwo charytatywnych zbiórek, akcji i działań. Wszyscy pragną, aby ten okres w roku dla każdego był magiczny, wypełniony ciepłem, miłością i radością. Dlatego też uczniowie klas 1c i 3 c wraz z wychowawczyniami zorganizowali akcję „Świąteczna kartka dla Seniora”. Przez tydzień w grudniu dzieci przygotowały własnoręcznie 62 świąteczno-noworoczne kartki z życzeniami, które 22 grudnia zostały przekazane mieszkańcom oraz pracownikom Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych przy ul. Grabskiego w Legnicy. Uśmiech pensjonariuszy to najlepsze podziękowanie.

Autor: Marta Kolis, Aleksandra Czeleń

Wytworzono:2021-12-30 21:47przez: Marta Kolis, Aleksandra Czeleń