Wyniki konkursu List do Świętego Mikołaja

W grudniu w naszej szkole odbył się coroczny konkurs Letter to Santa Claus. Konkurs odbył się w dwóch grupach wiekowych: pierwsza grupa to grupa – klasy IV i V i druga grupa -klasy VI –VIII. Celem konkursu była popularyzacja zwyczajów angielskich, umiejętności pisania w języku angielskim, a także rozwijanie zainteresowań plastycznych.
Formą listu była praca pisemna w formie listu do Świętego Mikołaja, pisana odręcznie w języku angielskim z własną oprawą plastyczną.
W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas IV- VIII.
Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 15 grudnia 2021 r.

Jury oceniając prace brało pod uwagę treść, poprawność językową i gramatyczną oraz  oprawę plastyczną. Przyznano następujące nagrody:

- w kategorii klas IV- V:
I miejsce Michalina Mądry 5B
II miejsce Róża Limanowska 4A
III miejsce Mattia Masante 4D

- w kategorii klas VI- VIII:
I miejsce Aleksandra Kirszke 7A
II miejsce Michalina Politańska 7A
III miejsce Matylda Czuba 7A

Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie za piękne, mądre i wzruszające listy.

Autor: Martyna Rabajczyk

Wytworzono:2022-01-18 19:12przez: Martyna Rabajczyk