Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES

Miło jest nam poinformować, że w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy ARCHIMEDES tytuł Laureata I stopnia otrzymał Olaf Sieja z klasy 3b, tytuł Laureata II stopnia otrzymała Hanna Isbrandt z klasy 3 a, laureatami III stopnia zostali Bartosz Błędowski z klasy 3c oraz Michał Czajka z klasy 3b. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom ich wyników i dziękujemy za zaangażowanie. Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach językowych zarówno szkolnych jak i pozaszkolnych.

Autor: Marta Kolis, Tomasz Kolis

Wytworzono:2022-02-21 10:18przez: Marta Kolis, Tomasz Kolis