Fundacja „Raduga”

Szanowni Rodzice

W Fundacji „Raduga” Centrum Terapii i Rozwoju, została utworzona Poradnia Leczenia Uzależnień dla dzieci i młodzieży, która działa w ramach kontraktu NFZ.
W ofercie Poradni: diagnoza, objęcie siecią wsparcia dzieci i rodziców, indywidualnie oraz grupowo.
Jeśli rodzice zauważają symptomy nadmiernego używania telefonów, grania w gry na komputerze, telefonie playstation bądź innym nośniku, gdy dzieci są mocno przywiązane do informacji pochodzących z Internetu - portali społecznościowych, to zapraszamy na spotkanie informacyjne, co można zrobić, bądź gdzie się udać.
Podczas spotkania będzie można zadawać specjaliście pytania, by rozwiać swoje wątpliwości. Wszelkie pytania są ważne, chodzi o dobro dzieci, rodziny.
Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia 2024 r. o godz. 17.00 w sali 27 w naszej szkole, a poprowadzi je Włodzimierz Jurkiewicz, specjalista, psychoterapeuta uzależnień, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi w obszarze uzależnień. Porozmawiamy o różnych uzależnieniach, bo już wśród uczniów jest ich wiele. Zapraszamy rodziców uczniów kl. I – VIII.

SIEDZIBA Fundacji RADUGA: ul. Grodzka 76, 59-220 Legnica

Autor: Beata Witek